הטמעת שיטת ניהול לא מתחילה ולא נגמרת בניהול העובדים. ייעוץ ארגוני מקצועי יסייע לך להבין מה ה – DNA של העסק שלך, לגייס ולהכשיר מנהלים מתאימים ולהעביר את שיטת הניהול גם לעתודה הניהולית.

בעולם תעסוקתי בו המנהלים והעובדים מבלים רוב שעות הערות שלהם בארגון בו הם נמצאים, ניהול עובדים הופך מאתגר מורכב לדרך חיים. את היסודות לניהול נכון ויעיל של עובדים יש לבנות בצורה קפדנית תוך הטמעת שיטות ניהול מודרניות ובניית צוות ניהול מתאים.

מדובר בתהליך מורכב ומאתגר, אך כזה שניתן להטמיע וליישם בצורה פרקטית, תוך הליך בנייה הדרגתי של הארגון או העסק ומיצוי מירבי של הפוטנציאל התעסוקתי שטמון בצוות הניהול ובעובדים.

הרכבת קבינט ניהולי מוביל

כדי שארגון יצליח לנהל את העובדים שלו בצורה הטובה ביותר, יש להתחיל את תהליך הניהול בבחירת צוות המנהלים של הארגון. 

הרכבת צוות מנהלים – הצוות צריך להיות מורכב מהאנשים המתאימים ביותר לתפקיד, הן מבחינה מקצועית, הן מבחינת ערכי הארגון והן מבחינת יכולות הניהול של כל אחד ואחת מהם. ייעוץ ארגוני מקצועי יוכל לסייע לך בתהליכי הגיוס והתאמת התפקידים הניהוליים לאנשים המתאימים ביותר לתפקיד בעזרת אבחון מקצועי.

הכשרה מקצועית וניהולית – המנהלים שבחרתם לא חייבים לדעת לכתוב קוד טוב יותר מהמתכנתים שלכם, לעצב לוגו מרשים יותר מהמעצב שלכם, או לשלוט במלגזה טוב יותר מעובד המלגזה שלכם. מנהל צריך אמנם ידע מקצועי, לפעמים גם יותר מבסיסי, על מנת לנהל את עובדיו. עם זאת, שיטת ניהול שתוציא את המיטב, מקצועית ואנושית, מכל אחד מהעובדים בארגון שלכם, זה מה שתרצו כדי שהעסק שלכם ישגשג.

כך ניתן להטמיע שיטות ניהול

לאחר התאמת תפקידי ניהול וגיוס צוות מנהלים מתאים ואיכותי, זה הזמן להטמיע את שיטות הניהול בקרב המנהלים שבחרתם, בהתאם לצרכי הארגון או העסק כמובן. 

הגדרת יעדים ומדדים – הטמעת שיטות הניהול תיעשה תוך הגדרת יעדים ברי ביצוע, אותם ניתן למדוד, בדיוק כמו היכולת של חברות לקבל הלוואות מדינה לעסקים קטנים. באמצעות הכשרת הצוות הניהולי על ידי השתלמויות מקצועיות, כנסים, הרצאות, הדרכות ועוד.

התאמת שיטת ניהול לעסק שלך – את שיטת הניהול אותה תרצו להטמיע בקרב צוות המנהלים שבחרתם אתם לא צריכים להמציא. ישנן שיטות ניהול רבות ומגוונות, שכל אחת מהן מתאימה לצרכים אחרים, ליעדים אחרים שתרצו להשיג ול – DNA מסוים של עסק או ארגון. 

כך ייעוץ ארגוני מקצועי יסייע לכם להטמיע שיטות ניהול

ככל ששוק העבודה מתפתח ומתקדם וככל שהטכנולוגיה הולכת ותופסת תאוצה, כך דווקא חשיבותם של העובדים כמשאב מרכזי של עסקים וארגונים הולכת וגדלה.

ייעוץ ארגוני כגורם מקצועי מלווה – ארגונים ועסקים גדולים משתמשים יותר ויותר בשירותיהם של יועצים ארגוניים מקצועיים ובייעוץ אסטרטגי לחברות ומשלבים את היועץ הארגוני או את היועץ העסקי לא רק לצורך הבראת עסקים, אלא גם לליווי החברה בתהליכים משמעותיים בשוטף, כמו גיוס וההכשרה של העובד, אלא לכל אורך תקופתו בארגון.

ליווי ופיתוח הנהלה ועתודה – הייעוץ הארגוני כולל בין היתר פיתוח מנהיגות אצל צוות המנהלים, אבחון, גיוס והטמעת שיטות הניהול הנבחרות בקרב עובדים שמגויסים כעתודת ניהול, הכשרת עתודה הניהול בתהליך הדרגתי ומקצועי ועוד. ייעוץ ארגוני כולל בתוכו תחומים נוספים שמסייעים באופן ישיר או עקיף להטמעת שיטות ניהול בארגון, תחומים כמו תהליכי שיפור ביצועים, ליווי עובדים ומנהלים, הכשרות מקצועיות ועוד.

העסק שלך נקלע לקשיים, אתה בונה תוכנית עסקית חדשה, או שאתה נמצא בתהליך הקמה של עסק חדש? יועץ עסקי מקצועי ישמח לעזור לך בכל שאלה, התייעצות ובקשה. 

התקשרו אלינו עוד היום, ונשמח ללוות אתכם בדרך לפריצה ולהגשמה
מס' טלפון 1-800-33-00-13

הידע שלנו – הזינוק שלכם