יחידת שיווק ומערכי מכירות

מערכי מכירות ושיווק מכל סוג, בכל גודל ולכל מטרה – ייעוץ, ליווי והקמה בפועל

עם ניסיון של מעל שני עשורים בהקמת מערכי המכירות והשיווק הגדולים בארץ, ביכולתנו לתת ערך ולהיכנס לתהליך בכל שלב לפי הצורך, החל משלב החשיבה האסטרטגית וכלה בשלב התפעול והניהול:

ניתוח

ניתוח אסטרטגי של המצב הקיים, איתור "צווארי בקבוק", חסמים, כשלים מערכתיים, פריצות בשרשרת הביצוע, באגים במערך התקשורת האנושית או בנקודות הממשק בין התקשורת האנושית והאלקטרונית, תפקוד קצה של המאיישים האנושיים בנקודות הממשק עם הלקוחות, מידת התאמתם למשימה, טיב הכשרה שלהם במכירה  ובהבנת המוצר ו/או השירות, יעילות והתאמה של מודלים קיימים לתגמול אנשי המכירות בארגון ועוד.

אסטרטגיה

חשיבה אסטרטגית מקדמת שכוללת איתור הזדמנויות, בחינת היתכנות, ניתוח תחרותי והערכת פוטנציאל השוק בתחום בו פועל הארגון; זאת למטרה של התאמת המערך הנכון, בצורה מדויקת על פי האילוצים והצרכים, היעדים והמטרות לטווח הקצר, הבינוני והארוך לפי קריטריונים שונים וביניהם: מבנה מערך המכירות (למשל, לפי אזורים, לפי מוצרים ו/או שירותים), ארכיטקטורה ניהולית במערך המכירות (למשל, מבנה פירמידה או מבנה רוחבי, דרגת אחריות ודרגת חופש, סגירת עסקאות או קביעת פגישות), התאמה והיערכות פיננסית תקציבית, תיאום ציפיות, היערכות ארגונית לפי צפי הדלתא התוצאתי בצרכי הייצור, האספקה והשירות, ועוד.

הקמה

בנייה של מערכי מכירות ושיווק חדשים מאפס, In-house או במיקור חוץ (Out-source), בקנה מידה מקומי או ארצי, בתפעול מרחוק או בשטח, תוך עמידה בלוחות זמנים ובסטנדרטים גבוהים של שירות ומצוינות, כולל גיוס, הכשרה, ניהול ביצועים, הקמה וניהול של מוקדי מכירה, הקמה וניהול של מטה מקצועי לתמיכה לוגיסטית, תמיכה טכנית, ייעוץ ובקרה, שרשרת מכר ועוד.

השבחה

השבחת מערכי מכירות ושיווק קיימים, כולל התאמה לשינויים והתפתחויות בארגון ובסביבה: חדשנות, טכנולוגיה, אסטרטגיה, ארכיטקטורת מותגים, הרחבה או התרחבות, חינוך צרכנים, הטמעת טכנולוגיות חדשות ו/או תהליכים מעוררי התנגדות, שינוי בתנאים, התאמת מערכי מכירות לתקופות משבר (כמו תקופת הקורונה) ועוד.

לוגיסטיקה

הקמה, תפעול וניהול של מערך לוגיסטי תומך, לטווח קצר, בינוני או ארוך לפי הצורך.

בקרה

ניהול מטה מקצועי לתמיכה לוגיסטית וטכנית, שישמש את מנהלי הפרויקטים ואנשי השטח לייעוץ ולבקרה. מנהלי הפרויקטים עובדים בכפוף למערכת מדדים ויעדים מבוקרת ליישום מטרות הלקוח. מפעם לפעם, לפי החלטה או צורך, אפשר לחזור על שלב הניתוח (ראו מעלה), כדי לקבל הסקת מסקנות מושכלת, ויכולת לבצע התאמות מדייקות.

לכל צורך הקשור להקמה, ניהול והשבחה של מערכי מכירות ושיווק, בארגונים ועסקים החל מגודל SMB (עסקים קטנים ובינוניים) ו – SME (חברות ותאגידים קטנים ובינוניים) ממחזור של 5 מיליון ומעלה, ועד הארגונים והגופים הגדולים ביותר בארץ, התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר עוד היום. יחד נבחן את הצורך ונתאים את הפתרון הנכון והטוב ביותר עבורכם.

 

התקשרו אלינו עוד היום, ונשמח ללוות אתכם בדרך לפריצה ולהגשמה
מס' טלפון 1-800-33-00-13

הידע שלנו – הזינוק שלכם

error: Content is protected !!

צרו איתנו קשר

RELAX. ENJOY.

תודה על פנייתך!
אנו ניצור עמך קשר בהקדם