פיתוח עסקי ויחידות רווח

מהו פיתוח עסקי?

פיתוח עסקי הוא מונח מושג ניהולי רחב וכולל, המכיל בתוכו תהליכים ויעדים שונים וחדשים לשם פיתוח וצמיחה של העסק הקיים, להגדלת ההכנסות והרווחים מפעילויותיו, וזאת באמצעות תהליכים חדשים. תחום הפיתוח העסקי משלב בתוכו תהליכים ניהוליים, כלכליים, שיווקיים, ארגוניים ותעשייתיים. פיתוח עסקים עוסק בין היתר ביצירת שיתופי פעולה חדשים, יצירת קשרים עסקיים חדשים עם שותפים ולקוחות פוטנציאלים, מיזוגים, יזמות, פיתוח מוצרים חדשים ומציאת אופקים חדשים אשר יביאו לצמיחה כלכלית של העסק. מדובר בפעולות עסקיות חדשות אשר אינן מאפיינות את פעולותיו השוטפות הרגילות של העסק, אלא פיתוח העסק באמצעות יצירת אופקים חדשים אשר אינם טריוויאליים לפעילותו השוטפת של העסק. הליך הפיתוח העסקי איננו תהליך קצר, אלא הליך האורך זמן רב, מאחר ומדובר בשינוי דרכי הפעולות של העסק וזאת כדי לזהות אפשרויות שונות וחדשות לשיפור המכירות ורווחיו של העסק. 

תפקיד מנהל פיתוח עסקי

מנהל פיתוח עסקי מנוסה ומקצועי ידע לזהות הזדמנויות עסקיות חדשות המתאימות לעסק הצופות פני עתיד, אשר מימושן יניב לארגון רווחים וצמיחה. מנהל פיתוח עסקי יידרש לבצע הליכי אבחון שונים, ניתוח ומחקר, ובניית תכניות עסקיות המתאימות לארגון, כמו גם הטעמתן, תוך ליווי מנהלי העסק ביישומן. מנהל פיתוח עסקי ידע לתכנן בצורה הטובה ביותר את מינוף העסק ופריצתו אל שווקים חדשים. לשם כך, על מנהל פיתוח עסקי להיות מעורב בכל הליכי הארגון, ואת כל פעולותיו עליו לעשות בשיתוף פעולה מלא עם מנהלי הארגון. 

איך בוחרים מנהל פיתוח עסקי מומלץ?

כיום ישנו מספר לא מועט של מנהלי פיתוח עסקי אשר מציעים שירותי פיתוח עסקי לעסקים ולחברות שונים, ויש לקחת בחשבון כי לא כל אחד מהם מתאים לביצוע התפקיד. לפני שמתקשרים עם מנהל פיתוח עסקי, יש לבדוק היטב את תחום ההתמחות שלו, היינו האם יש למנהל הפיתוח העסקי אליו פניתם לקבלת שירותי הפיתוח העסקי את ההתמחות בתחום הספציפי הנדרש לכם. כמו כן, יש לבדוק את ההשכלה האקדמאית של אותו מנהל פיתוח עסקי, ניסיונו במתן שירותי פיתוח עסקי לעסקים וחברות, מיהם קהל לקוחותיו, וכן לקבל המלצות מאנשים המקורבים אליכם אשר השתמשו בשירותיו של מנהל הפיתוח העסקי והיו מרוצים מתוצאותיהם. מנהל מפתח עסקי מומלץ, בעל ניסיון וידע רב ומקיף בתחום, ידע להכיר מקרוב את הארגון, וליישם את תכנית העבודה העסקית הותאמה לארגון. 

למי מתאים פיתוח עסקי? 

פיתוח עסקי מתאים לכל ארגון, בכל תחום עיסוק ובכל זמן, כל ארגון יכול להסתייע במנהל פיתוח עסקי לצורך יישומה של תוכנית העבודה, מימושם של היעדים העסקיים אשר הוגדרו בה והתווית התוכניות הדרושות להשגתן והוצאתן לפועל בהצלחה. פיתוח עסקי מתאים לשלב בו מוקם הארגון החדש מראשיתו, או לארגונים הקיימים זה מכבר החפצים לייעל את הפעילות העסקית שלהם בצורה האופטימלית ביותר. אם נביט על החברות והעסקים הגדולים ביותר במדינת ישראל, נמצא כי לכולם, ללא יוצא מן הכלל, קיים מנהל פיתוח עסקי המלווה מבחינה עסקית את הארגון בפעילותו השוטפת. פעמים רבות בעלי הארגונים פונים לקבלת פיתוח עסקי בשלב בו העסק או החברה מדרדרים ונמצאים שקועים בבעיות, למרות שניתן גם בשלב זה להצילם, רצוי שהארגון יפנה לקבלת שירותי פיתוח עסקי כבר בשלב ההקמה של העסק ולכל אורך פעילותו. חשוב לדעת את היתרונות הגדולים שיש בפיתוח עסקי לעסקים, שכן, כל ארגון, גם ארגון משגשג ביותר, נזקק לשירותיו של מנהל מפתח עסקי.  

חברת שניר אפיקי ניהול בע”מ 

חברת שניר הנה חברה ליעוץ עסקי, ליווי עסקי, פיתוח עסקי, יעוץ שיווקי ויעוץ ארגוני, בעלת ניסיון רב במתן שירותי פיתוח עסקי לעסקים ולחברות שונות באופן מקצועי ונרחב, המסייעת לחברות ולארגונים רבים ושונים, בכל תחום שהוא, לשפר את הפעילות העסקית שלהם, להביא להצלחה, לצמיחה וכפועל יוצא מכך, להגדלת הרווחים. החברה מסייעת לחברות ולעסקים שונים למנף את הפעילות העסקית שלהם, ואף להצילם מפני קריסה. שירותי פיתוח עסקי לעסקים ולחברות הנם הכרחיים לכל ארגון העוסק בכל תחום שהוא, זאת לפני שאומרים נואש, שכן יש בפעולות נכונות ומקצועיות אלו כדי להציל עסקים מפני משברים עסקיים, וכישלון.

במקרים בהם העסק מדשדש, לקוחות עוזבים ואין כל התרחבות, נשאלות שאלות רבות שפעמים רבות התשובות עליהן קשורות במישרין בכשלים בתחום העסקי, אלו המקרים בהם ארגונים זקוקים לשירותיו של מנהל פיתוח עסקי חיצוני אשר יש ביכולתו להתבונן על הארגון שלא מבפנים, באמצעות אנשי מקצוע מומלצים וטובים, לבחון את העסק לעומק מכל הכיוונים בעין אובייקטיבית ומקצועית ולדעת להוביל אותו למחוזות חדשים, טובים הרבה יותר אשר יביאו לרווחיות העסק. 

חברת שניר שמה דגש על איתור מהיר של בעיות עסקיות, ובעזרת הידע והניסיון הרב שרכשה במהלך שנים רבות בעיסוקה בתחום זה, עם לקוחות גדולים ורבים, יודעת היטב לפעול ביעילות המרבית כדי לקדם את הפעילות העסקית של הארגון ולהביא לתועלת המקסימלית של העסק, לזהות את הכשלים העסקיים בכל ארגון וארגון, לטפל בהם בצורה מקצועית ומדויקת ולשפר בכך את תפקוד הארגון כולו, דבר אשר יוביל בהכרח להתייעלות הארגון, להשגת מטרות התוכנית העסקית ולצמיחה. 

למנהלי חברת שניר הצלחות מוכחות לאורך 20 שנות פעילות בתחום שירותי פיתוח עסקי, ייעוץ עסקי וליווי עסקי לחברות ולעסקים בגדלים שונים ובמגוון רחב של צרכים, לרבות בפיתוח ויישום מודלים של פיתוח עסקי אשר הוטמעו בהצלחה בתחומי פעילות שונים של ארגונים רבים, גדולים, ציבוריים ופרטיים מהמובילים בישראל. 

לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר התקשרו 1800-33-00-13 או לחצו כאן>>

פיתוח עסקי ויחידות רווח

  • חדשנות ופיתוח עסקי
  • יצירת מוקדי רווח נוספים
  • סינרגיה בין ארגונים
  • פיתוח הקמה וניהול של אגודת ידידים
  • ניהול מערך לגיוס תרומות

צרו איתנו קשר

RELAX. ENJOY.

תודה על פנייתך!
אנו ניצור עמך קשר בהקדם